1/8
Scroll-Down-2.gif

Witamy na naszej autorskiej stronie poświęconej fotografii ślubnej.

 

Od samego początku staramy się działać wielopłaszczyznowo, czerpiąc z najlepszych inspiracji i trendów fotograficznych, zaczynając od fotografii w stylu repoglamour, fashion, street i documentary. Od dziesięciu lat szukamy i eksperymentujemy; mianownikiem naszej pracy od zawszy był i jest priorytet urody Pani Młodej. Na ten aspekt jesteśmy szczególnie wyczuleni - staramy się tak przeprowadzać reportaż, edycję i postprodukcję zdjęć, aby uwydatnić najpiękniejsze przymioty kobiecej urody♥ Świat naszej fotografii zaczyna się i kończy właśnie na tej perspektywie♥

 

Gabrysia i Wojtek

Studio Neverland 

NOWOŚCI

Ostatnia sesja w plenerze przyniosła niespodziewane efekty. Wybraliśmy miejsce znane z wrześniowej sesji okładkowej magazynu Vogue Polska

Zdjęcia odbywały się w poniedziałek, zaraz po uroczystościach ślubnych, które zakończyły się dopiero w niedzielę nocą. Czasu na regenerację było bardzo mało. Całe szczęście, byliśmy przygotowani mentalnie na taką pracę i już kilka tygodni wcześniej wiedzieliśmy jakie efekty chcemy osiągnąć.

 

  Wszystko ułożyło się wyśmienicie- miejsce, czas, światło. Inspiracji nie brakowało, a Państwo Młodzi wypełnili swoje modelingowe zadania wzorowo!

 

Jedno ze zdjęć trafiło na okładkę magazynu Lalle Prome.

 

Zapraszamy do galerii poniżej:

vogue 3.jpg

"Łowcy motyli na potężnej łące pośród lawirujących w  rozkoszy motyli chwil. Łapią je delikatnie i pozwalają zastygnąć. Następnie zalewają je w bursztynowe kolie papieru. Na wieczność.

 

Niezależna i intrygująca fotografia ślubna.

W imię piękna tej róży, którą nazywamy tradycją".